top of page

Portal faktykaliskie.pl

Razem z  naszymi czytelnikami tworzymy najpopularniejszy portal informacyjny w południowej Wielkopolsce. Faktykaliskie.pl czytelnicy odwiedzą 5 milionów razy każdego miesiąca! To nie tylko szybka informacja, ale i rzetelna, często pogłębiona o analizę i właściwe wnioski. Nasz fanpage skupia 50 tysięcy osób społeczności, którzy interesują się sprawami miasta i najbliższego regionu.

Mamy łącznie 3 fanpage, oprócz głównego, również tematyczne poświęcone wydarzeniom sportowym i rynkowi pracy. W działy tematyczne dzielimy też informacja na portalu. Dzięki temu, mimo bogatych treści, wszystko łatwo u nas znajdziesz

Co ważne ruch na naszym fanpage i portalu nie jest skokowy i przypadkowo generowany sporadycznymi wydarzeniami. To rzesza wielu tysięcy czytelników, którzy od lektury Faktów Kaliskich rozpoczynają każdy dzień. Strona www.faktykaliskie.pl zbudowana w technologii responsywnej idealnie odpowiada na potrzeby internautów i idzie z duchem czasu. Prawie 80 proc. wszystkich wejść na stronę to ruch z urządzeń mobilnych.

Bogactwo treści informacyjnych pozwala nam tworzyć podstrony tematyczne portalu, rozwijając go o nowe funkcje i działy. Dzięki temu każdy czytelnik szybko znajdzie interesujące go treści. Integralną częścią portalu jest Telewizja Kalisz i produkowane przez nią treści wideo. Wszystkie dostępne na faktykaliskie.pl

Znaczna część naszych czytelników to oczywiście mieszkańcy Kalisza i południowej Wielkopolski. Mamy jednak również stałą publiczność w największych polskich metropoliach: w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, a nawet na Pomorzu. To osoby związane z Kaliszem, stąd pochodzące, dla których faktykaliskie.pl są codziennym źródłem informacji o ich rodzinnych stronach.   

 

media@fundacja-reakcja.pl

bottom of page